After logging in, you'll be able to save your favorite works of art in this section. Read more about “My Collection” in the “Project” section.
 
Push slider to the right
Registration successful.
Username already exists!
Passwords do not match!
Slider error
You are almost done. To activate your account, please click the link in the activation email which has been sent to your email address ( )
A new password has been sent.
Slaughtering
1982, 35 x 29 cm
Slaughtering
Apie kūrinį
1982 metų fotografija iš serijos „Skerstuvės“ yra vienas žinomiausių Rimaldo Vikšraičio darbų. Jame užfiksuota ironiška scena: kaimietis svilina papjautą kiaulę, o jam ant nugaros tupi nežinia iš kur atsiradusi višta. Tokia trijų personažų kompozicija, šiek tiek primenanti Bremeno muzikantų herojus, stovinčius vienas kitam ant nugaros nuo didžiausio iki mažiausio, gali atrodyti komiška netikėtu žmogaus ir gyvulių, dramatiško skerstuvių įvykio ir kasdieniškos buities sugretinimu. Tačiau ar ši fotografija ir joje atsispindintis Vikšraičio kūrybos braižas yra vien tik komiškų, miestiečio akiai neįprastų situacijų fiksavimas? Ne. Tarptautinis autoriaus pripažinimas ir fotografijos profesionalų komentarai byloja, kad Vikšraičio darbai turi gilesnę prasmę.
 
 
More
Add your own interpretation
Write your interpretation here
 
No interpretations.
Tags
Dokumentika
Photography
Rimaldas Vikšraitis
Add your tag
Related artworks
All works by this artist Dokumentika Photography
Loading…
[[item.title]]
[[item.description]] [[item.details]]
You have subscribed successfully.
Patikrinkite savo pašto dėžutę ir paspauskite nat gautos nuorods norėdami patvirtinti užsakymą.